Baltrade
Apie mus

Baltrade buvo įkurta 1990 ir nuo jos pradžios ji specializuojasi didmeninės visų tipų baterijų ir elektros/elektronikos produktų. "Baltrade" buveinė ir sandėlis yra šiaurinėje Lenkijos dalyje, Gdanske. Turime 29 metų patirtį akumuliatoriaus pardavimo.

"Baltrade" yra pirmaujanti akumuliatoriaus platintoja Lenkijoje. Mes siūlome platų baterijų, įkraunamųjų baterijų, įkroviklių, šviesos šaltinių, žibintuvėliais ir elektronikos asortimentą. Baltrade išaugo tapti atpažįstama ir vertinama įmonė, baterija verslo Lenkijos rinkoje. Mūsų kompanija buvo apdovanotas Forbes į 2014 ir 2015.

Mūsų pasiūlymas

Mes siūlome keletą šimtų produktų, įskaitant: įkraunamas baterijas, cinko-Air (klausos) baterijos, ličio baterijos, šarminės baterijos, cinko-anglies baterijos, laikrodžių sidabro baterijos. Mūsų pasiūlymas ne tik apima visą specializuotų baterijų asortimentą, bet ir visų rūšių baterijas, naudojamas bendroje buitine įranga. Mūsų produktai yra iš pirmaujančių baterijų gamintojų, tokių kaip: RAYOVAC, Panasonic, Duracell, Energizer, VARTA, GP, Sony, Renata, Siemens, Maxell, Fujitsu, Xtar.
Baltrade
Baltrade
Mūsų prekinio ženklo everActive

Mes taip pat turime savo produktų asortimentą. EverActive yra naujas, registruotas, produktų prekinis ženklas aukštos kokybės įkraunamų baterijų, profesionalių akumuliatorių įkroviklių, Ultrasonic baterijos klausos aparatams, Li-Ion įkraunamų baterijų (Campro - skaitmeninių fotoaparatų, SLR ir sporto kameros), ličio monetų baterijų pavadinimas. Šie produktai tampa labai populiarūs dėl patikimų rezultatų ir konkurencingos kainų politikos. Produktai buvo kruopščiai ištirti, kad atitiktų ES standartus. Nepaisant mažų kainų, jie pasižymi aukščiausia kokybe ir patikimumu.
Interneto pardavimai

Mūsų internetinė parduotuvė - www.hurt.com.pl („skauda“ reiškia „didmeninę“ lenkų kalba) laimėjo 1-ąją vietą Lenkijoje 2012, 2013 ir 2014 m. Kaip geriausia elektroninė parduotuvė su vartojimo elektronika. Šie apdovanojimai buvo pagrįsti Ceneo.pl portalo klientams surinktomis nuomonėmis (populiariausia Lenkijos kainų palyginimo svetainė). Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo: baterijas, įkroviklius, atminties korteles, šviesos šaltinius, žibintus, elektroninius gaminius, priedus, mobiliuosius telefonus ir kompiuterius, tinklo įrangą ir daugelį kitų naudingų produktų. Kasdien aptarnaujame šimtus klientų.
Baltrade
Baltrade
Bendradarbiavimo

Ieškome užsienio prekybos partnerių. Ar norėtumėte dirbti su mumis - susisiekite su mumis, kad gautumėte geriausias kainas arba pateiktumėte pasiūlymą. Nustatykite, kurie produktai ir kiekiai yra įdomūs. Siųsti užklausą: contact@baltrade.eu

Mes taip pat suinteresuoti išplėsti savo pasiūlymą su naujais produktais, kuriuos siūlome pardavimų kanaluose tiek Lenkijoje, tiek Europos Sąjungoje. Mes suinteresuoti tiek gamintojų, tiek platintojų pasiūlymais. Prašome siųsti savo pasiūlymus: contact@baltrade.eu
Pristatymo

Mūsų produktus GLS tiekia siuntose ir Raben ant padėklų. Mes galime pasiūlyti labai konkurencingus tarifus laivybos Europoje mastu. GLS ir Raben yra žinomi dėl jų aukštos kokybės ir tiksliai pristatyti. Produktai yra supakuoti ir apsaugoti mūsų darbuotojų. Kai užsakymas bus išsiųstas, gausite el. laišką su visa stebėjimo informacija.
Baltrade