Duomenų apsaugos taisyklių

1. Pagal bendrosios duomenų apsaugos reglamento (GDPR) 13 straipsnio 1 ir 2 dalis asmens duomenų administratorius yra Baltrade Sp. z o.o. Gdanske (80-298 m.). Kartuska 493, Lenkija, užregistruota Gdansko-Północo Gdansko apygardos teisme, Prekybos departamento NCR numeris 0000599859, TIN 584-020-21-16, el. Paštas: kontakt@baltrade.eu, telefono numeris: + 48 58 552 20 20 vid. 207, fakso numeris: + 48 58 552 20 20, toliau - administratorius.

2. Administratorius tvarko asmens duomenis tik tvarkydamas paskyrą, tvarkydamas užsakymą arba teikdamas informacinį biuletenį. Asmens duomenų teikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas sutarčiai užbaigti. Tai reiškia, kad negalime apdoroti užsakymo, kuris buvo pateiktas be asmeninės informacijos. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra menas. 6 1 punktas šviečia. a ir b punktai.

3. Pasirinkus pristatytinus produktus nurodytu adresu, asmens duomenys bus perduoti pristatymo ar ekspedijavimo bendrovei, atsakingai už užsakytų produktų pristatymą, ir administratoriui teikiamų teisinių, apskaitos ir konsultavimo paslaugų tarpininkams. Asmens duomenys bus prieinami mūsų prieglobos ir IT teikėjams.

4. Jūs turite teisę į jūsų asmeninių duomenų prieigą, taip pat į pataisymą, ištrynimą, duomenų tvarkymo apribojimą ir jų perkėlę.

5. Jūs turite teisę prieštarauti tolesniam perdirbimui.

6. Mes saugome jūsų asmeninius duomenis ne ilgiau nei ištriname jūsų paskyrą arba ne ilgiau nei reikia, kad tinkamai apdorotumėte užsakymą. Po to duomenys saugomi tik siekiant užtikrinti reikalavimus.

7. Jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai - asmens duomenų apsaugos departamento pirmininkui, Varšuvos (Lenkija).

Svetainė naudoja slapukus. Naudojimo taisykles, kartu su informacija apie slapukų nustatymą žiniatinklio naršyklėse, yra išsamiai aprašyti Slapukų politika. Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su jo sąlygomis.
aš sutinku